MENU
medyczne call center
  • aldemed aktualności
EN DE

aldemed zielona góraNowy urolog w naszej poradni - dr hab.n.med. Maciej Salagierski juz przyjmuje!

Data publikacji: 2017-02-8

Niedawno zespół lekarski naszej poradni urologicznej poszerzył się o nowego doktora. To dr hab.n.med. Maciej Salagierski. Pracował w Klinice Urologii, East Kent Hospital University Foundation Trust w Wielkiej Brytanii, w nowoczesnym ośrodku, w którym poza standardowymi procedurami, wykonuje się operacje robotem da Vinci.

W 2012 roku uzyskał europejską specjalizację z urologii oraz tytuł Fellow of the European Board of Urology.

W 2013 roku uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych za badania naukowe dotyczące wczesnej diagnostyki raka gruczołu krokowego (prostaty) m.in. genów PCA3 oraz fuzji TMPRSS2-ERG. Oznaczenie markera PCA3 w moczu, jest nieinwazyjnym, wysoce specyficznym badaniem, które pozwala precyzyjniej, niż dotychczas zakwalifikować chorego do biopsji. Zainteresowania dr Salagierskiego skupiają się wokół uro-onkologii klinicznej i doświadczalnej. Projekty badawcze wykonywał m.in. w Pathology Department w Birmingham w Wielkiej Brytanii oraz w Nijmegen Centre for Molecular Life Science w Holandii.
 

Zapraszamy na porady urologiczne, tel. do rejestracji: 68/35 30 600.

Szczepienia p/HPV dla dziewczynek rocznika 2006

Zadzwoń zarejestrować córkę na szczepienie!

Ceny topnieją na lato!

Promocja w rehabilitacji na zabiegi w kriokomorze i falą uderzeniową.

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X