MENU
medyczne call center
  • aldemed aktualności
EN DE

aldemed zielona góraStelmet Enea BC Zielona Góra od wczoraj w naszych rękach!

Data publikacji: 2018-08-14

Stelmet Enea BC Zielona Góra szykuje się do kolejnego sezonu. Zanim zawodnicy wybiegną na parkiet przechodzą u nas obowiązkowe testy. Na początek badania laboratoryjne-prawie wszyscy byli dzielni przy pobraniu krwi:), EKG, spirometria, testy funkcjonalne z fizjoterapeutami, konsultacje ortopedyczne, oraz wizyta u lek.med. Doroty Wołoszańskiej-specj.chorób wewnętrznych. Jak co roku widzimy się z koszykarzami nie tylko przy badaniach przed sezonem, ale praktycznie każdego dnia możecie Państwo spotkać zawodników w naszych placówkach. Szczególnie często bywają w naszym Zakładzie Rehabilitacji, gdzie przywracamy im sprawność po kontuzjach, ale i pracujemy nad tym, by byli w doskonałej formie i nie opuszczali meczów. Na tym nasza współpraca z klubem się nie kończy, opiekujemy się nie tylko zawodnikami, ale także sztabem szkoleniowym, oraz rodzinami zawodników i trenerów.

W trakcie badań zawodników odbyła się  konferencja prasowa, na której padło w stronę naszej kadry medycznej wiele ciepłych słów i podziękowań za długoletnią współpracę. Łukasz Koszarek wspomniał, że praca trenera kosztuje sporo nerwów i w trosce o jego zdrowie ucieszył się z naszej nowej oferty, czyli Oddziału Dziennego Rehabilitacji Kardiologicznej. Mamy nadzieję, że zawodnicy  ze względu na same sukcesy drużyny przyczynią się do spokoju w sztabie szkoleniowym i dadzą nam kibicom wiele powodów do radości.

     

 

 

Coraz bliżej Święta!

Obdaruj bliskich Voucherem na dowolny zabieg kosmetyczny lub rehabilitacyjny!

Krajowy Dzień Szczepień

Punkty konsultacyjno-informacyjne i konferencja prasowa.

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X