MENU
medyczne call center
  • aldemed aktualności
EN DE

aldemed zielona góraNowoczesne techniki małoinwazyjne w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa

Data publikacji: 2018-10-22

W sobotę 20 października zorganizowaliśmy Interdyscyplinarną Debatę Naukową "Nowoczesne techniki małoinwazyjne w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa".

Debata w której wzięło udział 50 lekarzy neurologów, rehabilitantów, reumatologów, oraz fizjoterapeutów była prowadzona przez dr n.med.Pawła Jarmużka, oraz gościa specjalnego dr Zbigniewa Brodzińskiego, który pracuje od 9 lat w Dubaju.

Po bardzo ciekawych wykładach dr Jarmużek i dr Brodziński wykonali wspólnie na sali operacyjnej w Aldemed Centrum Medyczne Filia Zastal  zabieg implantacji preparatu Discogel. Jest to bardzo skuteczna metoda lecznicza stosowana w  uszkodzeniu jądra miażdżystego w kręgosłupie.

Zarówno Discogel jak i wiele innych nowoczesnych, małoinwazyjnych metod leczenia schorzeń kręgosłupa, bóli głowy i neuropatii obwodowych będą dostępne  w naszej placówce już od 1 grudnia. Tworzymy dla Państwa Centrum Terapii Kręgosłupa. Więcej informacji na: www.neurochirurgia.aldemed.pl

 

BTL EMSELLA

Zapraszamy na zabiegi nieinwazyjnego leczenia nietrzymania moczu

Dofinansowanie zakupu urządzeń informatycznych i oprogramowania w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej

Dotacja na informatyzację POZ

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X