MENU
medyczne call center
  • aldemed aktualności
EN DE

aldemed zielona góraAktualne informacje o czynnych poradniach i zasady przyjęć pacjentów w trakcie epidemii!

Data publikacji: 2020-03-10

W związku z epidemią koronawirusa prosimy o bezwględne przestrzeganie zasad przyjęć w POZ (lekarze rodzinni i pediatrzy), oraz w poradniach specjalistycznych.

Sytuacja jest wyjątkowa i dążymy do zapewnienia bezpieczeństwa Państwa oraz personelu. Jednocześnie musimy powoli, z zachowaniem zdrowego rozsądku przywracać funkcjonowanie naszych placówek.

Bieżące informacje o tym, który lekarz przyjmuje pacjentów, jakie poradnie i gabinety diagnostyczne są czynne: call center:68/3530600.

Ogólne zasady:

- Powtarzanie recept na leki stale zażywane powinno się odbywać bez wizyty u lekarza. Wystarczy zadzwonić i zamówić recepty telefonicznie, kody do realizacji w aptece e-recepty otrzymacie Państwo również telefonicznie (68/3530600), lub sms jeżeli założyliście konto IKP na www.pacjent.gov.pl. Dotyczy to przede wszystkich lekarzy rodzinnych, większość poradni specjalitycznych wznowiła już pracę.

- Wszystkie wizyty u lekarzy rodzinnych poprzedzone są teleporadą (lekarz w jej trakcie wystawi recepty, zwolnienie lekarskie). Gdy zaistnieje konieczność wizyty osobistej lekarz o tym poinformuje, wyznaczy dzień i godzinę.

- Przywróciliśmy wizyty w więkoszości poradni specjalistycznych, oraz prac. diagnostycznych, rezerwacja terminów tylko i wyłącznie telefonicznie!

- Ponownie zaprasza Medycyna Estetyczna 68/3530679

- Rejestracja pacjentów do lekarzy rodzinnych, oraz por.specjalistycznych  tylko i wyłącznie telefonicznie. W trakcie rozmowy rejestratorka poprosi o odpowiedź na pytania weryfikacyjne i zdecyduje czy pacjent zostanie umówiony na wizytę w przychodni czy zostanie poinformowany o konieczności kontaktu z oddziałem zakaźnym (numery poniżej).  

-  Działa punkt szczepień dla dorosłych i dzieci, oraz przeprowadzamy bilanse zdrowia.

- Płatne teleporady u lekarzy internistów i pediatrów (dla pacjentów spoza naszego POZ)

- call center do godz. 20.00

- punkty pobrań krwi czynne: 07:00-10:00

- zdjęcia RTG: do 16:00

- zalecamy w miarę możliwości rezygnację z płatności gotókowych, prosimy o płatności kartą

- prosimy o przychodzenie na wizyty lekarskie bez udziału osób towarzyszących (wyjątek: dzieci, osoby z dysfunkcjami uniemożliwiającymi samodzielny pobyt w placówce). Przed wejściem do naszych placówek personel zmierzy Państwu temperaturę i poprosi o wypełnienie ankiety epidemiologicznej (prosimy zabrać swój długopis, okulary do czytania)

Wszystkie bieżące informacje na temat sytuacji związanej z koronawirusem w Polsce są przekazywane na https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie.

Rezerwacja wizyt Aldemed Centrum Medyczne:68/35 30 600

Oddział Zakaźny: 68/329 64 78, 68/329 64 81

Informacja NFZ: 800 190 590

Szczepienia p/HPV dla dziewczynek rocznika 2007

Zaczynamy relaizację programu profilaktycznego

Zatrudnimy księgową

Zapraszamy do składania CV

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X