Przygotuj się z nami na lato i skorzystaj z rabatu -10% na zabiegi na ciało!

zabiegi na twarz

W naszej ofercie znajdziesz wiele zabiegów, które nie tylko odżywią i zadbają o Twoją skórę, ale również takie, dzięki którym możesz znacznie spowolnić procesy starzenia.

Posiadamy laser, który działa jednocześnie na wiele problemów skórnych, nowoczesne technologie odpowiednio dobrane do rodzaju i potrzeb skóry, a także wiele zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, szyję i dekolt.

Dowiedz się więcej
zabiegi na twarz
zabiegi na twarz

zabiegi na ciało

W naszym gabinecie znajdziesz rozwiązanie na takie problemy jak blizny, rozstępy, naczynka, utrata jędrności i wiotkość skóry. Dzięki naszym technologiom możesz nie tylko pozbyć się niechcianych defektów skórnych, ale także ujędrnić i wymodelować swoją sylwetkę.

Posiadamy nowoczesny sprzęt BTL Exilis Elite, który daje spektakularne efekty w postaci redukcji cellulitu, zmniejszenia obwodu ciała, ujędrnienia oraz wygładzenia skóry. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji i lipolizy iniekcyjnej, bez drakońskiej diety i intensywnych ćwiczeń fizycznych!

Dowiedz się więcej
zabiegi na ciało
zabiegi na ciało

medycyna estetyczna

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dedykujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, którzy pragną zadbać o swój wygląd i chcą spowolnić procesy starzenia.

Każdy zabieg poprzedzony jest obowiązkową konsultacją, dzięki czemu wykwalifikowany lekarz specjalista dobierze odpowiednią procedurę do indywidualnych potrzeb.

Dowiedz się więcej
medycyna estetyczna
medycyna estetyczna

Aldemed - Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna by Aldemed Centrum Medyczne – miejsce, gdzie zaawansowana medycyna estetyczna łączy się z pasją do pomagania ludziom w dążeniu do ich wymarzonego wyglądu!

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości wykupienia zabiegów za pośrednictwem Medirat - kliknij poniżej po więcej informacji

ginekologia estetyczna

Dzięki wszechstronności lasera Fotona Spectro SP w naszym gabinecie możesz wspomóc leczenie problemów z zakresu ginekologii estetycznej pod kątem doświadczonego lekarza.

Starzenie się, poród, menopauza mogą doprowadzić do nietrzymania moczu. Osłabione mięśnie dna miednicy mają niekorzystny wpływ na kontrolę funkcjonowania pęcherza moczowego. Proponujemy przełomową metodę leczenia nietrzymania moczu, dzięki której skutecznie stymuluje się pracę mięśni dna miednicy!

Dowiedz się więcej
ginekologia estetyczna
ginekologia estetyczna

laryngologia estetyczna

Myślałaś/eś, że już nigdy nie pozbędziesz się problemu chrapania? Nic bardziej mylnego! Nasz gabinet medycyny estetycznej ma na to rozwiązanie!

Proponujemy szybką, skuteczną jak i bezinwazyjną metodę leczenia chrapania bez skutków ubocznych.

Dowiedz się więcej
laryngologia estetyczna
laryngologia estetyczna

zabiegi dla kobiet w ciąży

Ciąża to z pewnością wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Istnieją przekonania, że okres ciąży wyklucza całkowicie z wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Jest szereg zabiegów, których NIE WOLNO robić w ciąży, natomiast istnieją procedury, które są DOZWOLONE, a przyszła mama może zadbać o kondycję swojej skóry pod okiem profesjonalistów.

Dowiedz się więcej
zabiegi dla kobiet w ciąży
zabiegi dla kobiet w ciąży

masaże

Obecnie coraz modniejsze stają się zabiegi mniej inwazyjne, oparte o naturalne metody odmładzania skóry twarzy i ciała. W ofercie naszego gabinetu dostępne są masaże skupiające się głównie na estetycznym, lecz naturalnym efekcie, a także na wprowadzeniu klienta w stan głębokiego relaksu.

Dzięki naszym masażom nie tylko możliwe jest uzyskanie efektu odmłodzonej i pełnej blasku skóry, ale również wprawisz swoje ciało w stan odprężenia i rozluźnienia.

Dowiedz się więcej
masaże
masaże
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X