MENU
medyczne call center
  • Poradnia Rehabilitacyjna - Masaże - Masaż relaksacyjny
EN DE

aldemed zielona góraPoradnia Rehabilitacyjna - Masaże - Masaż relaksacyjny

aldemed filia zastal aldemed filia zastal

Masaż relaksacyjny zmniejsza, lub nawet całkowicie znosi napięcie mięśniowo-nerwowe i psychiczne. Dzięki temu uzyskujemy efekt pełnego rozluźnienia i odprężenia. Masaż ten uspokaja duszę i ciało.
Wykonuje się go spokojnie, rytmicznie, powolnie i łagodnie. Masaż pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia. Ma bardzo pozytywne oddziaływanie na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, pomaga nawet w walce z bezsennością!
Umiejętność relaksowania się jest bardzo cenna, szczególnie dzisiaj, kiedy 90% ludzi boryka się z dolegliwościami związanymi ze stresem: bóle pleców, szyi, głowy, przemęczenie oczu, słaba zdolność koncentracji, depresja, nadpobudliwość, irytacja, wysokie ciśnienie krwi, wyczerpanie itd. Masaż to sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Poprawia również ogólny stan zdrowia - gdyż działa leczniczo na nasze ciało. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny. Z masażu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.


Leczymy migrenę przewlekłą botoxem!

 Zapraszamy na zabiegi

Leczenie nadpotliwości

 dr Tatiana Wełyczko zaprasza na zabiegi

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X