MENU
medyczne call center
  • Poradnia Rehabilitacyjna - Masaże - Masaż relaksacyjny
EN DE

aldemed zielona góraPoradnia Rehabilitacyjna - Masaże - Masaż relaksacyjny

aldemed filia zastal aldemed filia zastal

Masaż relaksacyjny zmniejsza, lub nawet całkowicie znosi napięcie mięśniowo-nerwowe i psychiczne. Dzięki temu uzyskujemy efekt pełnego rozluźnienia i odprężenia. Masaż ten uspokaja duszę i ciało.
Wykonuje się go spokojnie, rytmicznie, powolnie i łagodnie. Masaż pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia. Ma bardzo pozytywne oddziaływanie na układ nerwowy - równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, pomaga nawet w walce z bezsennością!
Umiejętność relaksowania się jest bardzo cenna, szczególnie dzisiaj, kiedy 90% ludzi boryka się z dolegliwościami związanymi ze stresem: bóle pleców, szyi, głowy, przemęczenie oczu, słaba zdolność koncentracji, depresja, nadpobudliwość, irytacja, wysokie ciśnienie krwi, wyczerpanie itd. Masaż to sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie, przynosi ulgę przy bólach ciała i uczuciu spięcia. Poprawia również ogólny stan zdrowia - gdyż działa leczniczo na nasze ciało. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny. Z masażu może skorzystać każdy, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.


BTL EMSELLA

Zapraszamy na zabiegi nieinwazyjnego leczenia nietrzymania moczu

Dofinansowanie zakupu urządzeń informatycznych i oprogramowania w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej

Dotacja na informatyzację POZ

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X