MENU
medyczne call center
  • Przedsiębiorstwo Fair Play
EN DE

aldemed zielona góraPrzedsiębiorstwo Fair Play

Certyfikat Fair Play ALDEMED Centrum Medyczne otrzymało 3 grudnia 2004 roku tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play 2004". Gala finałowa VII edycji programu "Przedsiębiorstwo Fair Play ", w której wzięliśmy udział, odbyła się w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Uroczyste wręczenie certyfikatów laureatom konkursu połączono z przemówieniami Członków Kapituły, koncertem Natalii Kukulskiej i uroczystym bankietem.

Od roku 2004 nieprzerwanie uczestniczymy w programie i potwierdzamy, iż zasłużyliśmy na wyróżnienie w postaci tytułu "Przedsiębiorstwo Fair Play". Tytuł ten wraz z Certyfikatem otrzymaliśmy kolejno w latach: 2005, 2006, (Złoty Certyfikat) 2007, 2008 (Certyfikat i Złota Statuetka) i 2009.

W roku 2009, po raz szósty spełniając wszystkie regulaminowe wymagania zostaliśmy nagrodzeni także Brązowym Laurem "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Brązowe laury to nagrody specjalne. Otrzymują je przedsiębiorstwa, które nieprzerwanie przez sześć lat wzięły udział w programie i uzyskały tytuł i Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play.

Przed przyznaniem certyfikatu Aldemed Centrum Medyczne przeszedł dwa etapy weryfikacji. Pierwszy to własna prezentacja firmy w formie ankiety. Drugi etap to audyt w siedzibie firmy, podczas którego audytorzy sprawdzali dane zawarte w ankietach, uzyskiwali dodatkowe informacje o działalności firmy, rozmawiali z właścicielem i pracownikami firmy. Przeprowadzana była wizytacja obiektów w celu sprawdzenia zapewnianych przez firmę warunków pracy. Badano opinie klientów i dostawców firmy, którzy odpowiadali na szereg pytań związanych ze współpracą i jakością naszych usług. Po podsumowaniu drugiego etapu Komisja Ogólnopolska nominowała firmę do tytułu i certyfikatu "Przedsiębiorstwo Fair Play", o których przyznaniu ostatecznie decydowała Kapituła.

W programie ocenia się wszystkie aspekty działalności firm, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów.

"Przedsiębiorstwo Fair Play" to firma, która:

  • postępuje rzetelnie wobec klientów
  • ułożyła sobie współpracę z kontrahentami i nie miała zaległości w regulowaniu wobec nich zobowiązań
  • terminowo wywiązuje się ze zobowiązań wobec skarbu państwa
  • uczciwie i rzetelnie reklamuje się, jednocześnie nie dyskredytując konkurencji
  • stworzyła swoim pracownikom warunki sprzyjające zarówno efektywnej pracy jak i rozwojowi zawodowemu
  • aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach charytatywnych
  • wspiera wszelkiego rodzaju inicjatywy edukacyjne, kulturalne, oraz sportowe
  • jej działalność jest przyjazna dla środowiska naturalnego
  • potrafi usatysfakcjonować wymagających odbiorców

Cieszymy się, iż mogliśmy znaleźć się w gronie firm wyróżnionych certyfikatem, "Przedsiębiorstwo Fair Play", a więc firm prowadzących swą działalność w myśl zasad szeroko pojętej etyki , firm dla których priorytetem jest rzetelne postępowanie z klientami, dostawcami, pracownikami, społecznością i władzami , podejmowanie działań zgodnych z obowiązującymi prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi.


Praca

Prowadzimy rekrutację

e-usługi w POZ

Jesteśmy Grantobiorcą w projekcie pn.: „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia” („e-usługi POZ”), finansowanym z Funduszy Europejskich.

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X