MENU
medyczne call center
  • Poradnia Rehabilitacyjna - Masaże - Masaż ujędrniający
EN DE

aldemed zielona góraPoradnia Rehabilitacyjna - Masaże - Masaż ujędrniający

aldemed filia zastal aldemed filia zastal

Masaż ujędrniający rozbija i rozdrabnia podskórną tkankę tłuszczową, usuwa toksyny z organizmu, polepsza ukrwienie skóry i mięśni, a tym samym przyspiesza przemianę materii. Przy tym masażu konieczne jest stosowanie technik z dużą siłą. Stosuje się kremy zawierające substancje roślinne, stymulujące metabolizm komórek, likwidujące tkankę tłuszczową oraz ułatwiające usuwanie toksyn i nadmiaru wody. W celu osiągnięcia pożądanego efektu stosowana jest seria tego typu zabiegów. Masaż taki wykonuje się dla wygładzenia, ujędrnienia, uelastycznienia tkanki skórnej i podskórnej. Efekt ten uzyskuje się poprzez usprawnienie krążenia powierzchniowego, a tym samym lepsze odżywienie skóry oraz wzmożenie jej napięcia. Masaż skuteczny jest również w redukcji cellulitu.


Praca

Prowadzimy rekrutację

e-usługi w POZ

Jesteśmy Grantobiorcą w projekcie pn.: „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia” („e-usługi POZ”), finansowanym z Funduszy Europejskich.

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X