MENU
medyczne call center
  • Medycyna Pracy
EN DE

aldemed zielona góraMedycyna Pracy

aldemed zielona góra aldemed zielona góra

Ustawa z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie medycyny pracy (Dz. U. 1997r. nr 96, poz 593, tekst ujednolicony) nakłada m.in. na pracodawców określone powinności. Zgodnie z art. 22 ustawy pracodawcy ponoszą koszty przeprowadzanych badań wstępnych, kontrolnych i okresowych, na zasadach określonych w kodeksie pracy. Świadczenia zdrowotne powinny być wykonywane na podstawie umowy zawartej przez pracodawcę z podstawową jednostką służby medycyny pracy.

Wykonujemy badania profilaktyczne (wstępne, okresowe, kontrolne). Do Państwa dyspozycji trzech lekarzy medycyny pracy i kilkudziesięciu lekarzy innych specjalności. Na Państwa życzenie przyjedziemy do zakładu pracy, pobrać materiał do badań analitycznych.

Podstawą przyjęć pracowników jest prawidłowo wystawione skierowanie z zakładu pracy określające rodzaj stanowiska i występujące czynniki szkodliwe. Badania pracowników odbywają się po uprzedniej rejestracji na określony dzień i godzinę. Wszystkie badania, łącznie z RTG i badaniami laboratoryjnymi odbywają się w jednym miejscu i mogą być wykonane w krótkim czasie.

Nasza Pracownia Badań Psychologicznych (dawniej:psychotechniczna), wykonuje badania psychologiczne kierowców, a także innych  pracowników zatrudnionych na stanowiskach wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej. Przeprowadzamy również badania osób kierowanych przez Policję. zdjęcia pracowni

Zapewniamy nad środowiskiem pracy, udział lekarza medycyny pracy i pielęgniarki medycyny pracy w pracach komisji BHP i przeglądzie stanowisk.

Organizujemy szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, zakończone wydaniem certyfikatu.

Wzór skierowania na badania profilaktyczne: pobierz

Rejestracja wizyt do Medycyny Pracy: tel. 68/353 06 61.

 

Kontakt w sprawie szczegółowych ofert i podpisywania umów:

Wioletta Cieślukowska, tel. 68/353 05 43, wiola@aldemed.pl

 

 


Praca

Prowadzimy rekrutację

Praca

Zapraszamy do pracy pielęgniarki/pielęgniarzy

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X