MENU
medyczne call center
  • Poprawa konkurencyjności ALDEMED Centrum Medyczne poprzez rozbudowę Poradni Diagnostyki Obrazowej
EN DE

aldemed zielona góraPoprawa konkurencyjności ALDEMED Centrum Medyczne poprzez rozbudowę Poradni Diagnostyki Obrazowej

aldemed filia zastal aldemed filia zastal

Projekt pt. "Poprawa konkurencyjności ALDEMED Centrum Medyczne poprzez rozbudowę Pracowni Diagnostyki Obrazowej" realizowaliśmy od listopada 2008 roku.

Od tego czasu wykonano wiele prac związanych z uruchomieniem kompleksowo wyposażonej poradni diagnostyki obrazowej w pomieszczeniach piwnicznych budynku przy ul. Sulechowskiej 4a, na terenie "Filii Zastal". Adaptacja pomieszczeń piwnicznych do celów uruchomienia poradni wymagała wiele nakładów. Jednak z dnia na dzień pacjenci mogli obserwować postępy prac.

Sukcesywnie od tego czasu pojawiał się w naszej przychodni nowy, nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Z początkiem roku 2009 zakupiliśmy pierwszy w ramach realizowanego projektu aparat RTG ogólnodiagnostyczny - kostno-płucny. We wrześniu rozpoczęliśmy wykonywanie badań mammograficznych - zakup mammografu. Z końcem roku zakończył się pierwszy etap prac polegających na wdrożeniu Systemu Informacji Radiologicznej.

 

   

 

 

 

Rok 2010 to kolejne zakupy w ramach projektu: Zakup RTG z ramieniem C do zabiegów operacyjnych oraz wysokiej klasy ultrasonografu z sondą 4D.

 

 

 

Ostatnim etapem prac było zakończenie wdrożenia Systemu Informacji Rafiologicznej.

Efekt realizacji projektu to jednak nie tylko zakup nowych aparatów oraz adaptacja pomieszczeń. Dzięki realizacji projektu zatrudniono dwie nowe osoby, wprowadzono też nowe usługi oraz udoskonalono sposób świadczenia dotychczasowych usług.


Szczepienia p/HPV

 Program profilaktyczny dla mieszkanek Gminy Świdnica

Praca

Zapraszamy do pracy pielęgniarki/pielęgniarzy

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X