MENU
medyczne call center
  • Medycyna Estetyczna - Ginekologia estetyczna
EN DE

aldemed zielona góraMedycyna Estetyczna - Ginekologia estetyczna

aldemed filia zastal aldemed filia zastal

 

Nowością w naszej placówce są zabiegi laserowe, m.in. z zakresu ginekologii estetycznej.

Posiadamy jeden z najnowocześniejszych laserów - laser FOTONA Spectro SP. Jest to jeden z najszybszych i najbezpieczniejszych laserów dostępnych na rynku.

Wykonujemy:

LASEROWE OBKURCZANIE POCHWY za pomocą lasera FOTONA Spectro SP

LASEROWE LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU za pomocą lasera FOTONA Spectro SP

REWITALIZACJA WARG SROMOWYCH (UJĘDRNIANIE, OBKURCZANIE WARG SROMOWYCH) za pomocą lasera FOTONA Spectro SP

UJĘDRNIANIE ORAZ OBKURCZANIE WARG SROMOWYCH za pomocą urządzenia EXILIS

 

 


LASEROWE OBKURCZANIE POCHWY za pomocą lasera FOTONA Spectro SP

Metoda ta opiera się na reakcji fototermicznej powodującej ogrzanie tkanki i zawartego w niej kolagenu. Ogrzany kolagen kurczy się i przebudowuje. W efekcie zwiększa się napięcie i elastyczność pochwy. W większości przypadków wystarcza jeden zabieg. U pacjentek ze znacznie nasilonymi objawami trzeba go powtórzyć po około 3 miesiącach.

Efekty:
• znaczna poprawa jędrności pochwy
• wzrost satysfakcji seksualnej kobiet

Przebieg zabiegu:
Do zabiegu wykorzystujemy laser Er:YAG Fotona. Zabieg polega na wprowadzeniu do pochwy specjalnej głowicy przez którą rozproszona wiązka lasera naświetla pochwę oraz okolicę przedsionka pochwy, pobudzając kolagen do obkurczenia się i tworzenia nowych włókien, co skutkuje ujędrnieniem i obkurczeniem pochwy. Przez kilkanaście dni po zabiegu należy unikać stosunków płciowych.

Bezpieczeństwo zabiegu:
Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny – bez cięcia, szycia ani krwawienia. Nie wymaga hospitalizacji, a sama rekonwalescencja jest bardzo szybka. Metoda ma minimalne, prawie zerowe ryzyko powikłań.

Wskazania:
• spadek napięcia i rozluźnienie pochwy spowodowane porodami lub procesem starzenia się
• W przypadku wykonywania zabiegów u kobiet miesiączkujących zabiegi wykonywane są w pierwszej połowie cyklu (czyli po miesiączce).

Przeciwwskazania:
• ciąża
• choroba nowotworowa
• infekcja pochwy
• nieprawidłowy wynik badania cytologicznego
• padaczka
• choroby autoimmunologiczne
• nieuregulowana cukrzyca

Koszt jednego zabiegu to 2000zł

Do zabiegu kwalifikuje lekarz podczas wizyty kwalifikacyjnej. Na tej wizycie dowiesz się dokładnie na czym polega zabieg i uzyskasz odpowiedź na wszystkie swoje pytania.

UWAGA: do zabiegu wymagana jest aktualna cytologia (aktualna tzn. maksymalnie sprzed roku).


LASEROWE LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU za pomocą lasera FOTONA Spectro SP

Leczenie nietrzymania moczu odbywa się przy pomocy nowoczesnego lasera. Zabieg polega na fototermicznym, nieablacyjnym obkurczeniu pochwy. Wiązka laserowa wzmacnia ścianki pochwy, powięź wewnątrzmiedniczną oraz obszar ujścia cewki moczowej. Dochodzi do stymulacji włókien kolagenowych śluzówki, obkurczenia tkanki, co daje zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej i przywraca jej prawidłowe funkcjonowanie.
 

Efekty:
• Przywrócenie prawidłowego funkcjonowania cewki moczowej
• Wyeliminowanie nietrzymania moczu
• Odzyskanie komfortu psychicznego oraz fizycznego

Przebieg zabiegu:
Do zabiegu kwalifikuje lekarz. Wymagane jest aktualne badanie cytologiczne. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy, którą wprowadza się do pochwy. Laser działa bezpośrednio na ścianki pochwy, doprowadzając do gruntownej przebudowy całej jej śluzówki. Zabieg redukuje problem nietrzymania moczu. Jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia.

Czas trwania zabiegu
Zabieg trwa ok 1 godziny (przygotowanie i przeprowadzenie zabiegu).

Bezpieczeństwo zabiegu:
Zabieg przy użyciu lasera Er-YAG firmy Fotona zastępuje tradycyjne metody chirurgiczne polegające na wszywaniu taśm i siatek. Zabieg laserowy jest bezpieczny, bezkrwawy, bezbolesny, nie wymaga znieczulenia, ani hospitalizacji, a po 3-5 dniach można wrócić do normalnej aktualności seksualnej.

Przeciwwskazania:
Przed przystąpieniem do zabiegu pacjentka powinna przebadać się ginekologicznie i wykluczyć ewentualne infekcje dróg moczowych i rodnych oraz powinna posiadać aktualną cytologię.

UWAGA: w większości przypadków wystarcza wykonanie jednego zabiegu i problem znika. W zależności od tego, jak dokuczliwy jest problem, czasami jednak trzeba wykonać serię dwóch lub trzech zabiegów.                   

ILOŚĆ ZABIEGÓW CENA
1 zabieg 1800 zł
2 zabiegi 2900 zł
3 zabiegi 3200 zł

 UWAGA! Na zabieg konieczna jest kwalifikacja lekarska. Na tej wizycie dowiesz się wszystkich szczegółów na temat zabiegu.

Do zabiegu wymagana jest aktualna cytologia (aktualna to znaczy maksymalnie sprzed roku).


 

REWITALIZACJA WARG SROMOWYCH (UJĘDRNIANIE, OBKURCZANIE WARG SROMOWYCH) za pomocą lasera FOTONA Spectro SP

Czas trwania zabiegu
Zabieg trwa ok 0,5 godziny (przygotowanie i przeprowadzenie zabiegu).

Koszt jednego zabiegu to 500zł
 


Zabiegi wykonujemy za pomocą nowoczesnego lasera FOTONA Spectro SP.

Jest to jeden z najnowocześniejszych systemów laserowych w medycynie estetycznej. Dwa komplementarne lasery (Nd:YAG-1064nm i Er:YAG-2940nm) pozwalają wykonać najszerszy zakres zabiegów estetycznych w jednym systemie. Podczas zabiegów laserowych powierzchnia skóry chłodzona jest za pomocą nawiewu zimnego powietrza, co zapewnia komfort i gwarantuje bezbolesny przebieg zabiegu. Laser Fotona Spectro SP dzięki najwyższej mocy i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa jest najszybszym i najbezpieczniejszym laserem na rynku

 


 

UJĘDRNIANIE ORAZ OBKURCZANIE WARG SROMOWYCH za pomocą urządzenia EXILIS

Zabiegi polegające na ujędrnianiu czy obkurczaniu warg sromowych przestają być traktowane w kategoriach kobiecej fanaberii. Alternatywą dla zabiegów plastyki miejsc intymnych staje się zabieg nowoczesnym urządzeniem EXILIS, umożliwiający niechirurgiczne obkurczanie i ujędrnianie warg sromowych oraz zwiększenie satysfakcji seksualnej. Leczenie jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne, odznacza się również dużą skutecznością.

Proponujemy Państwu zabieg z użyciem przełomowego, nieinwazyjnego systemu do przeprowadzania niechirurgicznego obkurczania i ujędrniania warg sromowych oraz do zwiększenia satysfakcji seksualnej.

EXILIS oferuje podobne lub lepsze wyniki niż te osiągane dzięki labioplastyce – bez bólu, bez rekonwalescencji oraz bez dyskomfortu pacjentek. Efekt opiera się na naturalnej reakcji organizmu, zwanej remodelowaniem kolagenu.

Labioplastyka jest zabiegiem chirurgii estetycznej, który powoduje zmniejszenie wielkości lub zmianę kształtu warg sromowych większych i warg sromowych mniejszych. Leczenie za pomocą urządzenia EXILIS daje wiele korzyści, dzięki którym ma ono sporą przewagę nad inwazyjną labioplastyką: nigdy nie łączy się z bólem ani dyskomfortem,
a przy tym poprawia satysfakcję seksualną.

Efekty:

  • skóra bardziej jędrna i elastyczna
  • skóra lepiej napięta
  • odmłodzone okolice intymne
  • zmiana wielkości warg sromowych
  • zwiększona produkcja kolagenu

Najbardziej zadowalające efekty uzyskuje się po serii 4 zabiegów. Zabiegi wykonuje się w regularnych odstępach czasu – ok. 7-10 dni. Przerwa pomiędzy kolejnymi zabiegami nie może być dłuższa niż 14 dni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebieg zabiegu:

Wytwarzane przez urządzenie EXILIS ciepło stymuluje włókna kolagenowe. Połączenie dwóch technologii: fali ultradźwiękowych oraz energii wysokiej częstotliwości sprawia, że po nagrzaniu okolic zabiegowych, włókna kolagenowe zostają pobudzone do wzmożonej pracy: zwiększa się ich ilość w skórze, dzięki czemu staje się ona uelastyczniona i odmłodzona. W efekcie ma miejsce kurczenie się, remodelowanie oraz ujędrnianie warg sromowych. Zabieg długotrwale wpływa również na satysfakcję seksualną pacjentek, ponieważ miejscowe rozgrzanie wejścia do pochwy pobudza unerwione tkanki i zwiększa przepływ krwi.

Podczas zabiegu pacjentka nie odczuwa żadnego bólu, dlatego też nie wiąże się on z koniecznością znieczulenia. Najprościej mówiąc to całkowicie nieinwazyjny zabieg, który ujędrnia okolice intymne i poprawia ich wygląd.

Bezpieczeństwo

Istotnym elementem urządzenia jest przeprojektowany system EFC ELITE. System składa się z kaskady elementów bezpieczeństwa (hardware i software). Precyzyjna kontrola ogrzewania tkanek stanowi jeden z podstawowych wymogów, niezbędnych do uzyskania najlepszych efektów w medycynie estetycznej. EFC ELITE to przełom technologiczny, który pozwala na efektywne leczenie z użyciem dużych wartości energii, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu pacjenta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeciwwskazania:

Z zabiegu nie mogą korzystać osoby cierpiące na choroby nowotworowe, ani kobiety w ciąży czy też karmiące piersią. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są również infekcje okolic intymnych, miesiączka oraz uszkodzenia skóry w okolicach miejsc zabiegowych.

Cena:

LOKALIZACJA CENA
Pojedynczy zabieg 600 zł
Pakiet 4 zabiegów

2000 zł

w pakiecie oszczędzasz 400 zł

Pakiet 6 zabiegów

3000 zł

w pakiecie oszczędzasz 600 zł. Po prostu nie łacisz za 1 zabieg!

Zapraszamy!


Praca

Prowadzimy rekrutację

e-usługi w POZ

Jesteśmy Grantobiorcą w projekcie pn.: „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia” („e-usługi POZ”), finansowanym z Funduszy Europejskich.

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X