MENU
medyczne call center
  • Medycyna estetyczna
EN DE

aldemed zielona góraMedycyna estetyczna

aldemed filia zastal aldemed filia zastal


W naszej placówce można już wykonywać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej - laserowe m.in z zakresu dermatologii, ginekologii oraz zabiegi na twarz i na ciało - ujędrnianie, wyszczuplanie. Mozna także skorzystać z zabiegów kosmetycznych - oxybrazji i infuzji tlenowej - NOWOŚĆ!!!

Za zabiegi medyczne w szczególności zabiegi operacyjne i z zakresu medycyny estetycznej których koszt przekracza 450zł możecie Państwo płacić w systemie ratalnym MediRaty.

Zakupiliśmy nowoczesne urządzenia, zapewniające szybkie, skuteczne i przede wszystkim bezpieczne zabiegi. Zabiegi wykonujemy w naszej filii przy ul. Towarowej 20 (Filia Zastal). Kompetentny przeszkolony personel, komfortowe warunki, najnowocześniejszy sprzęt i przystępna cena - to nas wyróżnia!

Zapewniamy państwu prywatność i intymność, nowoczesny sprzęt, fachowy personel i komfortowe warunki.

     

 

 

 

 

Posiadamy specjalistyczny laser FOTONA Spectro SP

Jest to jeden z najnowocześniejszych systemów laserowych w medycynie estetycznej. Dwa komplementarne lasery (Nd:YAG-1064nm i Er:YAG-2940nm) pozwalają wykonać najszerszy zakres zabiegów estetycznych w jednym systemie. Podczas zabiegów laserowych powierzchnia skóry chłodzona jest za pomocą nawiewu zimnego powietrza, co zapewnia komfort i gwarantuje bezbolesny przebieg zabiegu. Laser Fotona Spectro SP dzięki najwyższej mocy i zaawansowanym systemom bezpieczeństwa jest najszybszym i najbezpieczniejszym laserem na rynku.

oraz urządzenie EXILIS - doskonałe urządzenie dające najlepsze efekty w zakresie modelowania sylwetki, ujędrniania, wyszczuplania.

EXILIS to innowacyjna metoda dająca spektakularne efekty w postaci redukcji cellulitu, zmniejszenia obwodu ciała, ujędrnienia oraz wygładzenia skóry. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji i lipolizy iniekcyjnej, bez drakońskiej diety i intensywnych ćwiczeń fizycznych!

EXILIS łączy w sobie dwa mechanizmy, do tej pory stosowane w medycynie estetycznej wyłącznie oddzielnie - terapię ultradźwiękami i radiofrekwencję. Urządzenie podgrzewa wybrany obszar ciała do temperatury ponad 40°C, przyśpieszając procesy metabolizmu i rozbicie komórek tłuszczowych. Zmagazynowany tłuszcz zostaje rozpuszczony, uwolniony z komórek i zużytkowany przez organizm jako zaplecze energetyczne. Połączenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej trudno dostępnej tkanki. System EXILIS kieruje się na dokładnie określoną głębszą tkankę tłuszczową, natomiast kontaktowe chłodzenie powierzchni reguluje temperaturę skóry i chroni delikatne struktury skórne. 

 

 

oraz NOWOŚĆ urządzenie TEYDA DUAL OXY - nowoczesny aparat do nieinwazyjnego i skutecznego złuszczania naskórka (Oxybrazja) oraz do infuzji tlenowej - ulubionego zabiegu gwiazd!

Oxybrazja to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, szczególnie dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych, a także z problemami trądzikowymi. Oxybrazja jest odmianą peelingu mechanicznego (czynnikiem złuszczającym naskórek jest w tym przypadku strumień silnie rozproszonych kropel soli fizjologicznej, emitowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza, przy użyciu specjalnego aplikatora). Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj...

Infuzja tlenowa - Podczas zabiegu emitowany jest strumień czystego tlenu, który przechodząc przez grubą warstwę naskórka w głąb skóry właściwej pobudza mikrokrążenie krwi, przyspieszając przemianę materii w sąsiednich tkankach. W skórę wtłaczane są substancje odżywcze - infuzja jest nieinwazyjną metodą odmładzania skóry - zapewnia świeżość, promienność i wygładzenie - i to już po pierwszym zastosowaniu! Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj...

 

Rezerwacja wizyt pod numerem telefonu: 68 353 06 79

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą:

dermatologia estetyczna

ginekologia estetyczna

laryngologia estetyczna

chirurgia estetyczna

zabiegi na twarz i ciało

wyszczuplanie i ujędrnianie (modelowanie sylwetki)

 Zapraszamy !

                                                 

 


    

 

                      

 


Zabiegi podologiczne, pielęgnacja stóp i diagnostyka stopy cukrzycowej

lek.med. Katarzyna Wakulińska zaprasza na zabiegi

Nowe, niższe ceny na zabiegi rehabilitacyjne!

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq