MENU
medyczne call center
  • aldemed aktualności
EN DE

aldemed zielona góraNowy, cyfrowy mammograf już działa!

Data publikacji: 2019-11-8

Do konieczności wykonywania badań mammograficznych nie trzeba już na szczęście nikogo przekonywać. Warto jednak wybierać pracownię diagnostyczną, która oferuje mammograf najwyższej klasy i zespół radiologów doświadczonych w opisywaniu tego typu badań.

Aby zapewnić naszym pacjentkom najwyższe standardy usług od dzisiaj wykonujemy badania nowym, w pełni cyfrowym mammografem. Co to zmienia dla pacjentek?

WYKONYWANIE BADAŃ PRZESIEWOWYCH
Cyfrowa detekcja obrazu wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem zapewnia szybkie i sprawne wykonywanie badań oraz ocenę diagnostyczną obrazów.

DOSKONAŁE OBRAZY
Jedyna w swoi rodzaju technologia MaxVIEW, poprawiająca pozycjonowanie badanej piersi, wraz z wysokiej jakości obrazami cyfrowymi umożliwiają dostrzeżenie szczegółów niedostępnych na obrazach uzyskanych w aparatach analogowych.

NIŻSZĄ DAWKĘ PROMIENIOWANIA
Zastosowanie detektorów cyfrowych o wysokim współczynniku DQE znacząco obniża dawkę promieniowania pochłoniętą przez pacjentkę.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT
Doskonale zaprojektowany aparat mammograficzny zapewnia bezpieczne i komfortowe przeprowadzenie badania, a estetyczny i przyjazny wygląd mammografu zmniejsza uczucie niepokoju u pacjentek.

Rejestracja na badania: call center:68/ 35 30 600

 

Nowy, cyfrowy mammograf już działa!

Zapraszamy na badania!

Poradnia dietetyczna zaprasza!

Pomagamy dietą!

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X