MENU
medyczne call center
  • aldemed aktualności
EN DE

aldemed zielona góraNowy, cyfrowy mammograf już działa!

Data publikacji: 2019-11-8

Do konieczności wykonywania badań mammograficznych nie trzeba już na szczęście nikogo przekonywać. Warto jednak wybierać pracownię diagnostyczną, która oferuje mammograf najwyższej klasy i zespół radiologów doświadczonych w opisywaniu tego typu badań.

Aby zapewnić naszym pacjentkom najwyższe standardy usług od dzisiaj wykonujemy badania nowym, w pełni cyfrowym mammografem. Co to zmienia dla pacjentek?

WYKONYWANIE BADAŃ PRZESIEWOWYCH
Cyfrowa detekcja obrazu wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem zapewnia szybkie i sprawne wykonywanie badań oraz ocenę diagnostyczną obrazów.

DOSKONAŁE OBRAZY
Jedyna w swoi rodzaju technologia MaxVIEW, poprawiająca pozycjonowanie badanej piersi, wraz z wysokiej jakości obrazami cyfrowymi umożliwiają dostrzeżenie szczegółów niedostępnych na obrazach uzyskanych w aparatach analogowych.

NIŻSZĄ DAWKĘ PROMIENIOWANIA
Zastosowanie detektorów cyfrowych o wysokim współczynniku DQE znacząco obniża dawkę promieniowania pochłoniętą przez pacjentkę.

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT
Doskonale zaprojektowany aparat mammograficzny zapewnia bezpieczne i komfortowe przeprowadzenie badania, a estetyczny i przyjazny wygląd mammografu zmniejsza uczucie niepokoju u pacjentek.

Rejestracja na badania: call center:68/ 35 30 600

 

Tutaj aktualizujemy bieżące informacje o pracy Aldemed w trakcie epidemii!

Zapoznaj się z wytycznymi zanim do nas przyjdziesz!

Nowe zabiegi urologiczne

ESWL i cystoskopia

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X