MENU
medyczne call center
  • aldemed aktualności
EN DE

aldemed zielona góraTutaj aktualizujemy bieżące informacje o pracy Aldemed w trakcie epidemii!

Data publikacji: 2020-03-10

W związku z rosnącą ilością osób zakażonych koronawirusem prosimy o bezwględne przestrzeganie nowych zasad przyjęć w POZ (lekarze rodzinni i pediatrzy), oraz poradniach specjalistycznych.

Sytuacja jest wyjątkowa i dążymy do ograniczenia wiz u wszystkich lekarzy do przypadków absolutnie pilnych! Musimy dążyć do zapewnienia bezpieczeństwa nie tylko Państwa, ale także personelu medycznego, którego nikt nie będzie mógł zastąpić, gdy sami zostaną zakażeni koronawirusem.

- Powtarzanie recept na leki stale zażywane powinno się odbywać bez wizyty u lekarza. Wystarczy zadzwonić i zamówić recepty telefonicznie, kody do realizacji w aptece e-recepty otrzymacie Państwo również telefonicznie (68/3530600). Dotyczy to zarówno lekarzy rodzinnych jak i poradni specjalitycznych.

- Wszystkie wizyty u lekarzy rodzinnych, oraz w poradniach specjalistycznych, które nie są pilne powinny zostać przełożone na późniejsze terminy!

- Rejestracja pacjentów do lekarzy rodzinnych, oraz por.specjalistycznych  tylko i wyłącznie telefonicznie. W trakcie rozmowy rejestratorka poprosi o odpowiedź na pytania weryfikacyjne i zdecyduje czy pacjent zostanie umówiony na wizytę w przychodni czy zostanie poinformowany o konieczności kontaktu z oddziałem zakaźnym (numery poniżej).  

- Uruchamiamy teleporady. Rejestratorki będą Państwu wyznaczały orientacyjną godzinę, o której zadzwoni lekarz i udzieli porady. W trakcie jej trwania może również wystawić recepty (poda kod do realizacji w aptece), oraz w razie potrzeby wystawi zwolnienie lekarskie. Bardzo prosimy, aby również z teleporad na tę chwilę korzystać tylko w uzasadnionych przypadkach. To nie jest czas na konsultacje lekarskie, które mogą się odbyć za kilkanaście dni. Prosimy o współpracę, szanujcie Państwo czas personelu medycznego, żebyśmy mogli pomóc jak największej ilości osób!.

- Ograniczamy wszystkie profilaktyczne wizyty domowe pielęgniarek i położnych środowiskowych

- płatne teleporady u lekarzy internistów i pediatrów (dla pacjentów spoza naszego POZ)

- zmiana godzin pracy placówek: al. Niepodległości do 18.00, Filia Zastal do 18.00, call center do 19.00

- punkty pobrań krwi czynne: 07:00-10:00

- zdjęcia RTG: do 13:00

- zalecamy w miarę możliwości rezygnację z płatności gotókowych, prosimy o płatności kartą

Wszystkie bieżące informacje na temat sytuacji związanej z koronawirusem w Polsce są przekazywane na https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie.

Rezerwacja wizyt Aldemed Centrum Medyczne:68/35 30 600

Oddział Zakaźny: 68/329 64 78, 68/329 64 81

Informacja NFZ: 800 190 590

Tutaj aktualizujemy bieżące informacje o pracy Aldemed w trakcie epidemii!

Zapoznaj się z wytycznymi zanim do nas przyjdziesz!

Nowe zabiegi urologiczne

ESWL i cystoskopia

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X