MENU
medyczne call center
  • aldemed aktualności
EN DE

aldemed zielona góraRozwijamy urologię! HoLEP już w ofercie!

Data publikacji: 2020-09-10

Od pomysłu do realizacji...

Dwa lata temu dr Ryszard Szcząchor tak jak większość dojrzałych mężczyzn zmierzył się z problemem leczenia przerostu gruczołu krokowego. Po dokładnym zebraniu wywiadu odnośnie aktualnych trendów w leczeniu, przy wsparciu merytorycznym naszych urologów dr Daniela Baryckiego i dr Jakuba Kwapisza wybrał zabieg laserowej enukleacji HoLEP. Był pierwszym pacjentem z Zielonej Góry, który operował się tą metodą w Piasecznie.

Dr Szcząchor doskonale zniósł 40 minutowy zabieg, a przede wszystkim jest bardzo zadowolony z jego długofalowych efektów. Nie było możliwych dla klasycznej metody operacyjnej powikłań i pogorszenia jakości życia. A wręcz odwrotnie, po zabiegu HoLEP wiele uciążliwych dolegliwości minęło bezpowrotnie. Wtedy zapadła decyzja: sprowadzamy tę nowoczesną metodę leczenia przerostu gruczołu krokowego do Zielonej Góry. Zamówienia sprzętu, cykl szkoleń urologów i od wczoraj mamy te zabiegi w ofercie Aldemed.

Przez kilka najbliższych miesięcy będzie przyjeżdżał do nas dr Marek Zawadzki z Piaseczna, który jest liderem w przeprowadzaniu zabiegów HoLep. Pod jego czujnym, fachowym okiem dr Daniel Barycki i dr Jakub Kwapisz będą powoli kończyć szkolenie i samodzielnie operować pacjentów. Wczoraj był długi operacyjny dzień, kilkunastu pacjentów po operacji HoLEP, wszystkie zabiegi zakończone powodzeniem i po nocy spędzonej w naszym szpitalu pacjenci wrócili już do domu.

Dziękujemy dr Markowi Zawadzkiemu za dzielenie się z lekarzami urologami i instrumentariuszkami tym co nieocenione: doświadczeniem w przeprowadzaniu HoLEP i swoją olbrzymią wiedzą.

Zachęcamy do zapoznania z folderem opisującym ten i inne zabiegi urologiczne, które zapewniamy w Aldemed pacjentom oraz fotorelacją z zabiegów HoLEP.

 

     

Sezon na laserowe usuwanie owłosienia w pełni

Laser Fotona Dynamis!

Zapraszamy na Facebook

Obserwuj nasz profil!

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X