MENU
medyczne call center
  • aldemed aktualności
EN DE

aldemed zielona góraLaser Fotona w ginekologii!

Data publikacji: 2020-12-30

  • Terapia nietrzymania moczu i obkurczania pochwy laserem Fotona opiera się na wykorzystaniu lasera o specjalnie dobranych parametrach.
  • Podczas procedury zastosowanie ma laser Erb: YAG o długości fali 2940 nm. Poprzez użycie światła laserowego doprowadzamy do wzmocnienia okolic cewki moczowej oraz struktur pochwy.
  • Działając na tkanki laser Fotona powoduje ich podgrzanie - ostatecznym skutkiem są zmiany w obrębie kolagenu, jego przebudowa (doprowadzająca zwłaszcza do skurczu włókien białkowych), dzięki czemu napromieniane tkanki stają się silniejsze. Stymulowana jest też synteza nowych białek.
  • Terapia nietrzymania moczu i obkurczania pochwy laserem Fotona jest dla pacjentki bardzo wygodna - nie wymaga znieczulenia (laser nie wywołuje bólu), powrót do codziennych obowiązków możliwy jest bezpośrednio po zabiegu. Zwykle optymalny efekt uzyskuje się już po jednej sesji leczniczej, czasami jednak (zwłaszcza przy dużym nasileniu zmian) konieczne jest powtórzenie leczenia.
  • Jak podaje firma Fotona, po około 4 miesiącach od zabiegu leczenia nietrzymania moczu 68% pacjentek zauważa u siebie brak objawów NTM, poprawę natomiast obserwuje się aż u 94% leczonych. Następuje również wyraźna poprawa jakości życia intymnego.
  • Zabiegi wykonują lekarze ginekolodzy: dr Jan Wilczyński i dr Wiesław Soroczyński.

Więcej informacji: Medycyna Estetyczna:  68/3530679

 

Poradnia dietetyczna

Zapraszamy na konsultacje do dietetyka

Koniec rezerwacji terminów szczepień p/COVID-19

Brak wolnych miejsc

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X