MENU
medyczne call center
  • aldemed aktualności
EN DE

aldemed zielona góra29 luty 1996, co to za data?

Data publikacji: 2021-03-1

Kartka z naszej kroniki przypomina nam jak to się wszystko 25 lat temu zaczęło.

  • 29 lutego 1996 roku otworzyliśmy Aldemed. W tym czasie przebyliśmy długą drogę. Od jednego piętra w kamienicy na deptaku do 3 placówek w Zielonej Górze.
  • Plan był ambitny od samego początku. Kto wierzył, że po latach Aldemed będzie zapewniać kompleksowe usługi medyczne, od POZ, przez Ambulatoryjną Opiekę Specjalistyczną, poprzez diagnostykę, rehabilitację, medycynę estetyczną aż do zabiegów we własnym szpitalu? Przyznajemy, niewielu. Jeden człowiek z pewnością: założyciel Aldemed dr Ryszard Szcząchor. Oprócz dalekosiężnych planów, miał umiejętność gromadzenia wokół siebie właściwych ludzi i zarażania pasją do rozwoju firmy. Całkiem pokaźna gromadka pracowników współtworzy Aldemed od samego początku jego istnienia.
  •  Wszystkim pracownikom, którzy byli z nami przez te wszystkie lata składamy serdeczne podziękowania. Każdy z Was miał wpływ na sukces jaki osiągnęliśmy.
  • Ukłony dla pacjentów, którzy są z nami i korzystają z szerokiej gamy usług medycznych. Dziękujemy za ciepłe słowa, z pokorą przyjmując konstruktywną krytykę, traktując ją jako przyczynek do dalszej pracy i poprawy jakości usług.

W tym roku pomimo pięknej rocznicy nie będzie hucznych obchodów. Pandemia pokrzyżowała i nasze plany. Aż chce się z żalem zakrzyknąć: ojj byłby bal, byłby bal!

 

Plastyka powiek

Korekta opadających powiek!

Chirurgia endoskopowa dróg łzowych

Leczymy zaburzenia odpływu łez.

Zobacz wszystkie aktualności


qwqqq

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatnosci X